Breen pobjednik ERC Rallyja Acropolis

Autor članka: , objavljeno 30. ožujka 2014.

Craig Breen slavio je na legendarnom reliju Acropolis, što je bio treći miting u ovogodišnjoj sezoni ERC Europskog prvenstva. Irac, koji se natjecao u potpuno novom Peugeotu 208T16, izvrsnom je vožnjom zaradio prestižni trofej Colin McRae Flat Out, a pobjedu je posvetio Garethu Robertsu, svom najboljem prijatelju i suvozaču, koji je život izgubio u tragičnom reliju nesreća 2012. godine. Sjetio se i pokojnog Franka Meagera, posljednjeg Irca koji je osvojio jedan od skupova koji se smatraju Europskim prvenstvom.

Bryan Bouffier (Citroen DS3 RRC) i Kajetan Kajetanovič (M-Sport Ford Fiesta) disali su Breenu za ovratnik.

U kategoriji trkaćih automobila na dva kotača pobijedio je Rus Evgenij Šuhovenko, a Vitelij Puškar kup proizvodnih trkaćih automobila.

Ako želite, možete nam donirati brzo i sigurno putem PayPala. Svaki doprinos pomaže nama, vašem timu World of Speed!