Označiti: Slavko Zorman

Zorman je već kod kuće

GHD
Slavko Zorman, koji je pretrpio ozbiljnu nesreću sa svojim Renault Cliom Williamsom na prvom treningu prošle subote prije brdske brze utrke u Ilirskoj Bistrici, danas je otpušten iz bolnice i već je kod kuće. Slavko je ovu dobru vijest objavio na svom Facebook profilu, gdje je zahvalio svima na ohrabrenju nakon nesreće. Mnogi njegovi obožavatelji, kolege trkači i drugi prijatelji izrazili su svoje najbolje želje i brz oporavak i sastanak na utrkama, kojima se također pridružujemo u našoj redakciji. Video nesreće možete pogledati ovdje.
Subotnji trening obilježila je teška Zormanova nesreća

GHD
  Oba treninga prije sutrašnje utrke u Ilirskoj Bistrici pobijedio je Čeh Miloš Beneš s Osella FA30. Najbolje doba dana bilo mu je 2: 08.75, što je postigao na drugom treningu. Najbliži je bio sunarodnjaku Otakaru Kramskom u Reynardu, koji je bio nešto manje od sekunde sporiji. Patrik Zajelšnik bio je najbrži među slovenskim formulama s Normom pobijedivši Marjana Smrdelja u Loli za gotovo dvije sekunde. Zajelšnik je bio šesti najbrži na posljednjem treningu, dok je Marjan bio za jedno mjesto lošiji. U državnom prvenstvu, Rado Raspet i Mitsubishi Lancer i Milan Bubnič vladali su na vrhu vremenske serije, postigavši ​​identično vrijeme s Rasciom kao Raspet, naime 2: 29.50. Treći najbrži bio je Aleš Prek. Današnji dan najviše je obilježila teška nesreća Slavka Zormana. Slavko, koji j
Utrka u Lučinama završila je prerano

GHD
  Brdska brza utrka na Lučinama završila je prerano. U trećoj vožnji, punoj prekida, Istvan Kavecz i njegov BMW toliko su oštetili zaštitnu ogradu da se nije mogla popraviti do te mjere da se posljednja vožnja mogla sigurno izvesti do kraja. To je otkazano i rezultati nakon druge vožnje su stupili na snagu. Ovogodišnja pobjeda u Lučinama ide Talijanu Federicu Liberu s formulom Gloria C8F koji je s dobre dvije sekunde pobijedio Čeha Vaclava Janika. Treći je bio Laszlo Szazs. Mađar, koji je ovdje igrao za hrvatski klub, zaostajao je dvije sekunde za pobjednikom. Očekivalo se da će najbrži Slovenac biti Marjan Smrdelj s Lolom F3000, koji je bio sedmi najbrži među svim natjecateljima. To je u ukupnom zbroju slovenskog DP-a s ukupnim vremenom