Označiti: autosport Jason

Posljednji PRK u Logatcu također je bio uspješno pod krovom

Paralelni relikros
Druga paralelna relicross utrka u Logatcu završena je ove godine. U diviziji I slavio je Danielea Tranija ispred Grega Premrla i Marka Grossija. U diviziji II najbrži je bio Slavko Zorman, a slijedili su ga Leon Vodopivec i Boris Cotič. U trećoj ligi, bugovi iz ASC Mustanga sukobili su se u finalu. Pobjeda je pripala Dejanu Petriču, a drugi je bio Tomaž Vodišek. Treće mjesto pripalo je Hrvatu Niki Puliću, koji je s Audijem R8 predstavljao Lemo Racing. Tomaž Trček iz vrhničkog kluba Autosport Jazon bio je najbolji u klasifikaciji trkača do 21 godine. Drugo mjesto pripalo je Niku Kimavec, a treći Marko Grossi. Kimovec je tako također postao državni prvak PRK-a mlađih od 21 godine. U kupu Grande Punto pobjedu je slavio Klement Popit, ispred Luke Glazera i Domna Rodeta. Popij to