Označiti: stupac lječilište

Bubanj na Sljemenu do pobjede za DP

GHD
Milan Bubnič završio je brdsku brzu utrku u Stubičkim Toplicama u Hrvatskoj na drugom mjestu u generalnom poretku, jer njegova Lancia Delta očito ne voli mokre i skliske staze. Sveukupnu pobjedu slavio je Hrvat Dejan Dimitrijević koji je u obje utrke pretekao Bubniča, da bi na kraju slavio pobjedu s 3.657 sekundi. Pivčan je jučerašnji trening završio dobrih deset sekundi ispred svojih konkurenata, no danas vremenski uvjeti nisu dopuštali agresivnu vožnju. Ipak, Bubnič je slavio zajedničku pobjedu u slovenskom državnom prvenstvu. Matevž Čuden i Alojz Udovč osvojili su drugo i treće mjesto. U 1. diviziji Matej Oblak pobijedio je ispred Žana Nagodeta i Franca Likoviča, dok je dobar plasman Klemena Trčeka plutao po vodi kad se okretao na mokroj stazi. Matevž Čuden slavio je pobjedu u divizijama
GHD: Bubnjar je suvereno najbrži na treningu

GHD
Slovenski državni prvak u brdskim brzinskim utrkama Milan Bubnič bio je najbrži na današnjem treningu prije sutrašnje utrke za nagradu Stubičke Toplice. Svojom moćnom Lancia Deltom bio je 3 sekundu brži od Hrvata Dejana Dimitrijevića u prvom treningu s vremenom 02.509: 6.771, a u drugom je Pivčan pronašao četiri sekunde i na vrh Sljemena stigao za 2: 58.388 i spustio se ispod granice od tri minute. . Dimitrijević je u svom Seat Leonu bio malo suzdržaniji, jer je vozio nešto manje od 0.7 sekundi brže od prvog pokušaja u drugom pokušaju. Ukupna prednost Bubniča tako se povećala na 10.2 sekunde, ali ima još gotovo pet sekundi rezerve do rekordne ocjene uspona 2: 53.392, koju je Bubnič ostvario prošle godine u prvoj vožnji, pa možemo očekivati ​​da će naš prvak biti u dobroj formi nakon
Bubnjar je sezonu započeo pobjedom

GHD
Milan Bubnič započeo je ovogodišnju sezonu brdskih brzih utrka suverenom pobjedom u Stubičkim Toplicama u Hrvatskoj. S Lancia Delta Integrale utrku je završio tek iza Mađara s hrvatskom licencom, Ištvana Kavecza (BMW E90). U drugoj vožnji Bubnič je vozio više od tri i pol sekunde brže od Kavecza, ali za pobjedu je trčao nešto manje od sekunde i pol. Drugi najbrži Slovenac bio je Matej Grudnik s novim Renaultom Cliom, koji je bio četvrti u ukupnom poretku. Treće mjesto pripalo je Peteru Marcu. U diviziji I vidjeli smo podosta ostavki, pa je prema tome do cilja vodio samo pobjednik Aleš Žakelj sa Zastavom Yuga i Primož Tavčar. Pobjeda u Diviziji II pripala je Tilnu Pogačaru za samo 0.02 sekunde, koji je u drugoj vožnji uspio prestići Matevža Čudna. Treći je bio prim