"Top Gun" najbrži na prvom treningu u Austinu

Autor članka: , objavljeno 12. travnja 2024.

Maverick Vinales bio je najbrži na prvom MotoGP slobodnom treningu u Austinu. Španjolac iz Aprilije bio je 0.149 s brži od Jorgea Martina i 0.312 s od Pedra Acoste, koji nastavlja impresionirati svojim izvedbama u svojoj prvoj sezoni u najtežem motociklističkom prvenstvu.

Enea Bastianioni bio je četvrti, ispred Marca Bezzecchija, Brada Bindera, Franca Morbidellija, Marca Marqueza, Jacka Millera i Fabia di Giannantonija. Aktualni prvak Francesco Bagnaia počinje trkaći vikend na jedanaestom mjestu i 0.948 sekundi iza najbržeg vremena.

Danas u 2 sata po našem vremenu počinje drugi slobodni trening kojim će se deset natjecatelja kvalificirati za Q22 dio kvalifikacija.

Ako želite, možete nam donirati brzo i sigurno putem PayPala. Svaki doprinos pomaže nama, vašem timu World of Speed!